APIE ĮDĖJĄ

Šiais laikais daugelis pagalvoja apie sveikesnį gyvenimo būdą, dailesnį kūną, tačiau nevisi žino nuo ko pradėti, bei į ką vertėtų atsižvelgti. Maisto racionas labai svarbus kelyje į sveikesnį gyvenimą, žinoma, ne kiekvienas galime rasti laiko nueiti pas dietologą, ir gaminti po kelias valandas į dieną. Tačiau norėtume paminėti, jog sveikas kūnas gali būti formuojamas ne tik sporto klube, bet ir virtuvėje. O jeigu sujungsite šiuos du elementus, galėsite pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Valgyksveikai.lt

Žinoma sportuoti mes, jūsų nepriversime 🙂 , bet galime pasiūlyti, sveiko, subalansuoto maisto rinkinius, pagal pasirinktą kalorijų kiekį, kurį pristatysime jums į namus ar darbo vietą. Šiuo metu pristatome Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje ir Gargžduose. Pristatymas Nemokamas!

Kad būtų ne tik sveika, bet ir skanu mūsų maisto rinkinius ruošia patyrę virtuvės virėjai.

O valgiaraštį paruošė Gydytoja dietologė Lina Barauskienė, valgymo įpročių koregavimo centro Valgymas.lt vadovė. Lietuvos Dietologų Draugijos narė, pasitelkusi PSO (pasaulio sveikatos organizacija) sveikos mitybos rekomendacijas.

 

KĄ SAKO ŽMONĖS UŽSISAKANTYS MŪSŲ PASLAUGĄ

DAR NIEKADA SVEIKAI MAITINTIS NEBUVO TAIP PAPRASTA

Išsirenkate Planą

Atsižvelgdami į savo poreikius išsirenkate norimą mitybos planą, ir dienų skaičių, tuomet spaudžiate mygtuką pirkti, ir apmokate savo užsakymą.

mes gaminame ir pristatome

Gavę jūsų užsakymą, mes pagaminame, kruopščiai supakuojame, ir pristatome maistą jums, į jūsų nurodytą adresą, šiuo metu pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Gargžduose.

Pasišildote ir mėgaujatės maistu

Jūsų patogumui mūsų pagamintas maistas supakuotas į plastikinius indelius, iš kurių patogu valgyti bei neštis su savimi, taip pat maistą galima šildyti mikrobangų krosnelėje, ar orkaitėje, neištraukus jo iš indelio.