PLANAI IR KAINOS

1400 KCAL
Rinkinys
Nuo 15€
Diena
1700 KCAL
Rinkinys
Nuo 16€
Diena
2000 KCAL
Rinkinys
Nuo 17€
Diena
2500 KCAL
Rinkinys
Nuo 18€
Diena

APIE ĮDĖJĄ

Šiais laikais daugelis pagalvoja apie sveikesnį gyvenimo būdą, dailesnį kūną, tačiau nevisi žino nuo ko pradėti, bei į ką vertėtų atsižvelgti. Maisto racionas labai svarbus kelyje į sveikesnį gyvenimą, žinoma, ne kiekvienas galime rasti laiko nueiti pas dietologą, ir gaminti po kelias valandas į dieną. Tačiau norėtume paminėti, jog sveikas kūnas gali būti formuojamas ne tik sporto klube, bet ir virtuvėje. O jeigu sujungsite šiuos du elementus, galėsite pasiekti neįtikėtinų rezultatų. Valgyksveikai.lt

Žinoma sportuoti mes, jūsų nepriversime 🙂 , bet galime pasiūlyti, sveiko, subalansuoto maisto rinkinius, pagal pasirinktą kalorijų kiekį, kurį pristatysime jums į namus ar darbo vietą. Šiuo metu pristatome Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje ir Gargžduose. Pristatymas Nemokamas!

Kad būtų ne tik sveika, bet ir skanu mūsų maisto rinkinius ruošia patyrę virtuvės virėjai.

O valgiaraštį paruošė Gydytoja dietologė Lina Barauskienė, valgymo įpročių koregavimo centro Valgymas.lt vadovė. Lietuvos Dietologų Draugijos narė, pasitelkusi PSO (pasaulio sveikatos organizacija) sveikos mitybos rekomendacijas.